Ogłoszenia - dajbilet.pl - Najtańsze bilety w sieci. Autokarowe, Lotnicze, na koncerty i wiele innych

reklama

Dodawaj Tanie bilety

Kategorie

Bilety na imprezy sportowe

Tutaj możesz sprzedać lub kupić bilety na mecze. Zarówno bilety na mecz piłki nożnej, koszykówki, siatkówki czy hokeja. Nie możesz udać się na imprezę sportową, a masz już bilety? Nie czekaj daj bilet by inni mogli skorzystać. 

Bilety na koncerty

Wszystkie bilety na koncert zostały już dawno sprzedane? Wstaw ogłoszenie, że poszukujesz biletu na koncert, a może masz bilety na koncert, które chcesz sprzedać? Nie ma nic prostszego. Wystarczy, że wystawisz go u nas.

Bilety lotnicze

Wypadło Ci nagle coś ważnego, a masz już wykupiony bilet lotniczy? Nie przejmuj się, teraz możesz zaoferować swoje bilety lotnicze innej osobie bez obawy, że przepadną Ci pieniądze, a może poszukujesz w ostatniej chwili taniego biletu lotniczego, a na wszystkich portalach zostały już same drogie bilety. Nie czekaj sprawdź czy znajdziesz bilet lotniczy dla siebie.

Bilety na pociąg

Znajdziesz tu bilety na pociąg. Masz bilet pkp i nie możesz z niego skorzystać? a może szukasz taniego biletu pkp? Sprawdź tutaj i znajdź swój bilet pkp lub bilet intercity. Teraz nie ma już nic prostszego.

Bilety autokarowe

Tutaj znajdziesz tanie bilety autobusowe i autokarowe, możesz sprzedać bilet autobusowy, którego nie potrzebujesz lub znaleźć odpowiedni bilet autokarowy w miejsce, które chcesz się wybrać. Znajdź tanie bilety autobusowe jakie Cię interesują.

Bilety komunikacji miejskiej

W tym dziale znajdziesz bilety komunikacji miejskiej z całej Polski. Wszyscy kolekcjonerzy szukają ich tutaj. Jesteś kolekcjonerem i poszukujesz biletu, chcesz kupić lub sprzedać bilet z autobusu czy tramwaju. Teraz nie ma nic prostszego. Wystarczy, że wystawisz ogłoszenie, a na pewno ktoś przyjdzie z pomocą.

Bilety do teatru

Poszukujesz biletów na ciekawy spektakl, które już dawno zostały wysprzedane, a może masz bilet do teatru na sztukę i nie możesz na nią pójść? Teraz w bardzo łatwy sposób możesz sprzedać lub kupić bilet do teatru na popularną sztukę. Wejdź i wystaw ogłoszenie, a na pewno wiele zyskasz. 

Bilety do opery

Masz ochotę wybrać się do opery, a wszystkie bilety do opery zostały już dawno sprzedane i nie masz możliwości kupić ich w kasie? Wystaw ogłoszenie i znajdź bilet na swoje upragnione dzieło muzyczne. Masz już bilety na widowisko dramatyczne, ale wyskoczyło Ci coś pilnego i nie możesz się wybrać na nie? Teraz możesz sprzedać tutaj bilety do opery i znaleźć osobę, która skorzysta.

Bilety na kabaret

Znudziło Ci się oglądanie kabaretów w telewizji i chcesz poczuć tę atmosferę na własnej skórze, ale wszystkie bilety na kabaret, który Ci się podoba zostały już sprzedane? Teraz możesz w łatwy sposób wystawić ogłoszenie i znaleźć bilety na kabaret, który Cię interesuje. Z nami bilety na kabaret są na wyciągnięcie ręki.

Bilety MŚ w siatkówce: Polska - Wenezuela, Wrocław, 4 IX, 20:15
Wrocław
300 PLN
OpisSprzedam 2 Bilety MŚ w siatkówce: Polska - Wenezuela, Wrocław - Hala Stulecia, 04.09.2014, 20:15 Sektor A3, Cena: 300
Polska Austrialia MŚ siatkówka Wrocław VIP rząd 1 tanio
Wrocław
300 PLN
OpisOdsprzedam lub zamienię 4 bilety Polska Australia na MŚ w siatkówce we Wrocławiu. 2.09.2014
Warszawa
OpisPilnie potrzebuję bilet ZTM z nocy 27.07
Bilet na MŚ w siatkówce: Polska - Australia, Wrocław - Hala Stulecia, 02.09.2014, 20:15
Wrocław
300 PLN
OpisBilet na MŚ w siatkówce: Polska - Australia, Wrocław - Hala Stulecia, 02.09.2014, 20:15 1 bilet, 300 zł
Warszawa
OpisPotrzebuje biletu METRO; może być dobowy jednorazowy czasowy na godz 19:50
Warszawa
OpisWitam, poszukuję dobowego/tygodniowego biletu ztm ważnego w dniu 25.07.2014 r.
Polska
OpisWitam, poszukuję dobowego biletu ztm ważnego w dniu 25.07.2014 r.
Bilety MŚ w siatkówce: Polska - Kamerun, Wrocław - Hala Stulecia, 06.09.2014 20:15 (sobota)
Wrocław
300 PLN
OpisBilety MŚ w siatkówce: Polska - Kamerun, Wrocław - Hala Stulecia, 06.09.2014 20:15 (sobota)
Warszawa
OpisPoszukiwany bilet ZTM Warszawa z dn. 21.07 godz. ok. 7:18

Szukaj biletu

reklama

reklama